Понеділок, 26.08.2019, 11:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителя математики Рафальської О. Д.

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Test forum » Використання мобільних телефонів під час навчального процесу (Нам важлива ваша думка з цього питання!)
Використання мобільних телефонів під час навчального процесу
Ксюша32Дата: Неділя, 24.02.2013, 09:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
З 1 вересня 2007 року ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання мобільних телефонів під час навчальнгого процесу
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 420 від 24.05.2007

м. Київ

Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу
На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27 квітня 2007 року та з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу
НАКАЗУЮ:
1. Заборонити з 1 вересня 2007 року використання мобільних телефонів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.
2. Міністрові освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих, професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського, студентського, батьківського та інших органів самоврядування визначити порядок користування мобільним зв'язком у навчальних закладах.
3. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Рудковська Р.А.), Українському науково-методичному центру практичної психології та соціальної роботи (Панок В.Г.) спільно із Академією педагогічних наук України, Академією медичних наук України вивчити питання і розповсюдити науково - обґрунтовані дані щодо впливу мобільного зв'язку на стан психічного та фізичного здоров'я дітей.
4. Директору Українського державного центру позашкільної освіти (Ткачук В.В.) спільно із операторами стільникового зв’язку до 1 вересня 2007 року розробити Положення Всеукраїнського конкурсу на краще використання мобільних телефонів для отримання інформації в усіх галузях знань.
5. Опублікувати даний наказ в Інформаційному збірнику та розмістити на
сайті Міністерства освіти і науки України.
6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника
Міністра Жебровського Б.М.
Міністр С.М.Ніколаєнко
[/size]

[size=12]
 
Ксюша32Дата: Неділя, 24.02.2013, 09:36 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Наказ №420 від 24.05.2007 "Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу" виданий відповідно до рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27 квітня 2007 року та з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу.

Станіслав Ніколаєнко про використання мобільних телефонів в школі

[size=12]Станіслав Ніколаєнко про використання мобільних телефонів в школі[/size]

Інтерв'ю з Міністром освіти і науки

[/size]
[size=12]Чому виникла ініціатива заборонити користування мобільними телефонами у школах?


[/size]
[size=12]Передусім зазначу, що інформатизація суспільства і поширення новітніх технологій, має дуже сильний вплив на навчальний процес. Сьогодні в Україні мільйони людей користуються мобільними телефонами, значна частина з яких студенти і школярі. Спілкуючись з педагогами, батьками, учнями, ми бачимо, що використання мобільних телефонів підлітками є як позитивним так і негативним явищем.


По-перше, наявність телефону дає можливість своєчасно повідомити батькові чи матері про те, що дитина закінчила навчання, та дає можливість оперативного зв'язку дитини з батьками. Але (уявіть ситуацію) коли йде урок і в класі сидить 30 учнів і через кожну хвилину дзвонить мобільний телефон в одного чи іншого учня. Чи можливо в таких умовах проводити повноцінний навчальний процес?

По-друге, під час виконання самостійних, контрольних робіт в студентів та учнів часто виникає ідея використовувати мобільний телефон як джерело списування.

По-третє, ще не досліджено до кінця вплив мобільних телефонів на здоров'я дитини. За даними закордонних вчених, російських, американських, вплив мобільних телефонів на організм дитини є дуже суттєвим. От я наприклад читав такі дослідження, що якщо використовувати мобільний телефон, на відстані одного сантиметра від голови то температура кори головного мозку підвищується на 4 градуси. Тобто відбувається певний процес шкідливого впливу на організм дитини.

До цих всіх факторів додається ще одна проблема - більшість школярів користуються телефонами з відеокамерами, і пристроями доступу до мережі Інтернет. Ці телефони перетворюються на засіб поширення юнаками і дівчатами сцен насилля. Сцени створюються штучно заради того, щоб бути оригінальним, щоб когось принизити чи звеличити себе. Такі випадки знімають на мобільний телефон, розміщуються на сайтах в Інтернеті, демонструються одноліткам, і поширюють жорстокість та насилля. Поява таких тенденцій в учнівському середовищі викликають занепокоєння і стурбованість.

Спільно з громадською колегію з питань освіти проблеми використання мобільних телефонів у навчальному процесі були підняті на спільному засіданні колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

[/size]
[size=12]Інтернет – джерело:


http://novyny.ostriv.in.ua/publication/code-1d4ac60d89e18/list-8c72da5726

 
 
Форум » Test category » Test forum » Використання мобільних телефонів під час навчального процесу (Нам важлива ваша думка з цього питання!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: