П`ятниця, 20.09.2019, 05:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителя математики Рафальської О. Д.

Наше опитування
Хто частіше відвідує мій сайт?
Всего ответов: 586
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про мене

 

Я працює в Новобузькій ЗОШ І – ІІ ст. № 4 з 2004 року. У 2009 році закінчила Миколаївський державний університет ім.. В. О. Сухомлинського за спеціальністю «вчитель математики та основ економіки». Маю високий науковий та методичний рівень, добре обізнана з вимогами програми з математики. Я має належний рівень креативності, творчої інтуїції. Основою творчого пошуку є ґрунтовна фахова й методична підготовка, глибока ерудиція, різноманітний світ захоплень, власне бачення світу.

Переконана, що ніхто не може так впливати на майбутнє особистості, як учитель. Тому найголовнішу роль педагога вбачаю у підготовці дітей до дорослого життя, навчанні їх находити для себе щось цікаве й корисне у будь-якій діяльності, бути гідними свого майбутнього. Прагну стати прикладом сучасного вчителя, який органічно поєднує знання класичної педагогіки із сучасними педагогічними технологіями, експериментальною та дослідницькою діяльністю.   У центрі уваги роботи вчителя вбачаю  формування життєвих компетентностей, розвиток творчих здібностей учнів.

Прагну проводити уроки на високому рівні, застосовуючи в своїй роботі активні форми навчання: семінари, дискусії, конференції. Кожен урок ретельно продуманую і сплановановую, прагну методично грамотно побудовати, хочу, щоб вирізнявся організованістю, насиченістю, високим темпом, емоційністю. Вважає, що успіх у навчанні забезпечується не тільки методичними системами, але й творчим підходом. На кожному уроці створюю стійку мотивацію до навчання, спонукаю  своїх учнів до самоосвіти та творчого мислення. Переконана, що педагог повинен бути координатором у лабіринті знань, зацікавити учнів, викликати інтерес навіть до нецікавих на перший погляд тем.

 Широко застосовую технічні засоби навчання, що впливають на насиченість уроків матеріалом і раціональне використання його часу.

Приділяю значну увагу роботі з учнями в позаурочний час. Маю переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики та Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», "Левеня". Й сама щорічно приймає участь в різноманітних фахових конкурсах: «Вчитель року», «Вчитель - новатор», «Класний керівник року», «Успішний проект», «Учительське щастя». Приймаючи вдруге участь в Всеукраїнському конкурсі «Вчитель - новатор»  приєдналася до Інтернет – спільноти «Методичний відеопосібник цікавих та нестандартних способів обчислення», тому відшукую цікаві та стародавні методи обчислення та створюю відеоматеріали для конкурсу.  Маю 13 друкованих робіт у фахових журналах та газетах «Математика», «Математика в школах України», «Педагогічна майстерня», «Класний керівник. Усе для роботи». Приймаю участь в різних Інтернет – конкурсах та Інтернет – семінарах. Маю персональний сайт,  де всі бажаючі можуть ознайомитися з досвідом роботи вчителя, учні можуть переглянути свої творчі роботи, реферати, повідомлення, казки, завдання олімпіад. Видала посібник «Теоретичні та методичні засади реалізації нового Державного стандарту освітньої галузі «Математика» у 5 класах», частину якого було надруковано журналом "Математика в школах України" ВГ "Основа".  Актуальність даної роботи полягає в тому, що з нового навчального року впроваджується новий Державний стандарт базової та повної загальної освіти у навчальний процес у 5 – х класах. Тож даний посібник укладено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про затвердження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Дана робота складається з органічно поєднаних частин, які наочно розкривають порівняльний аналіз державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів за діючою та новою програмою, реалізацію та практичне впровадження нового Державного стандарту освітньої галузі «Математика» у 5 – х класах по темі: «Площі та об’єми многокутників та многогранників».

     З дітьми прагну бути доброзичливою і щирою, принциповою і відповідальною. Стараюся встановити з дітьми гарні, доброзичливі стосунки, створити колектив, спрямувати процес навчання так, щоб дітям було цікаво вчитися самостійно здобувати знання і радіти своїм відкриттям.

    З 2008 року я – керівник шкільного методичного об’єднання вчителів – предметників, а з 2012 року - керівник районного методичного об’єднання вчителів математики. Серед колег, дітей, батьків користуюся повагою. Відзначаюся загальним рівнем культури та високими моральними якостями.

    У 2013 році було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічного звання «вчитель - методист»

Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30